48 Hours bitkisel ürünleri ,  içeriğinde yer alan bitkisel özler sayesinde  isteksizlik ve iktidarsızlık durumlarına karşı etkin kullanılabilecek bir ürünlerdir.  İçeriği tamamen doğal olan bu ürünler kadın  ve erkek kullanımı için uygundur.  48 hours çay, 48 hours çikolata ve 48 hours kahve olarak üretilen bu ürünler  ile mutluluğun doruk noktalarına ulaşabilirsiniz.

48 Hours afrodizyak etkili ürünler içerisinde yer alan ; Ginseng,Zencefil, Çakşır, Kakao, Şeker Kakao Yağı İçerir. Bilindiği üzere ginseng Uzak Doğu etkileşimi ile Asya topraklarına gelen ve  asırlardır isteksizlik, enerji eksikliği,  iktidarsızlık gibi durumlarda tedavi amaçlı tercih edilen bir bitkidir. Ginsengin etkisi ile kan akışı hızlanarak vücudun enerji seviyesini yükseltir. Bu durum daha etkili bir aktivitenin göstergesidir.  İsteksizlik ve iktidarsızlık sorunlarını ortadan kaldırmak amacı ile kullanılan 48 hours ürünlerinin en etkili yanı kadın ve erkekler için uygun olmasıdır. Özellikle bayanlar için etkili ürünler arasında yer alır. Afrodizyak etkisi ile  partnerinizi istekli ve hareketli hale getiren 48 hours ile mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

48 hours

48 Hours çikolata, 48 hours kahve ve 48 hours çay etkileşim öncesi tek kullanımlık olarak tüketilen paketlerde kullanımı kolay bir şekilde üretilmiştir. Afrodizyak etkili olan bu ürünler arasından herhangi birini tercih edebilirsiniz. Etkili ve uzun bir gece için 48 hours çikolata , 48 hours kahve ve 48 hours çay tercih edebilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkilerinizde mutluluğu yakalamanın en tatlı formülü olan 48 hours ile mutlu beraberlikleri


48Hours Türkiye
48Hours Satın Al

48Hours Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | 48Hours | 48Hours Nedir - RSS - Google Sitemap
48Hours Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden 48hourssitesi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?