48 Hours Çikolata Yorumları

Son yıllarda erkeklerde bir takım isteksizlik salgın gibi yayılıyor.  Bunu anlayabilmek için isterseniz önce kısaca insandan bahsedelim. Canlı doğarken tek bildiği şey ölümdür ve yaptığımız her şey hayatta kalmak için yaşamak için yaptığımız şeylerdir. Yaşamak, dünyada kalmak bir haz ve zevkdir. Ölüm ise elem ve kederdir, insan ve bütün canlılar elemden kaçar hazza yönelirler. Her canlı yaşamda kalmayı ister ve bunun için de çaba gösterir.

Yaşamda kalabilmek yani ölmemek için doğuştan var olan bazı yeteneklerimiz ve hislerimiz vardır, bunlar sonradan öğrenilmez, değiştirilemez şeylerdir. Hayvanlarda bunlara iç güdü, insanlardakine ise dürtü ismini veriyoruz. Dürtüler bilinçaltından gelir. Çok kabaca bir örnek verirsek yeni doğmuş bir bebeğin meme emmeyi bilmesi yada acıkınca ağlaması bir dürtüdür.  Evt özel hayatta bir dürtüdür, hayatın ve de neslin devamını sağlamak için var olan bir dürtüdür. Ancak özel yaşamda ikincil ikinci sırada bir dürtüdür.Birincil dürtüler kişinin o gün için yaşamda kalmasını sağlayan dürtülerdir ki bunlar yemek yemek, su içmek, uyumak gibi yapılması gereken yapılmaz ise kişinin hayatını kaybetmesine neden olacak dürtülerdir. Canlıların hayatta haz duyduklarını ve her şeyi bunun için yaptıklarını biliyoruz. Ancak gerçek olan bir şey var o da her canlının sonunda öleceği, ancak biz yaşamaktan bu dünyada olmaktan mutluyuz v daha uzun kalmak istiyoruz bunun için ne yapabiliriz?

48-hours

48 Hours Çikolata

48 hours çikolata içeriği; Zencefil, Ginseng, Çakşır, Kakao, Şeker, Kakao Yağı içermektedir. 24 gr.

48 hours çikolata kullanımı; Günlük olarak 1 adet tüketilmektedir. 30 dk sonra göstereceği etki 48 saat boyunca devam etmektedir.

Uyarı; Alkol ile birlikte tüketimi önerilmez. kalp damar hastaları, yüksek tansiyon hastaları ve şeker hastalarının kullanması önerilmez.  Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Serin ve kuru yerde saklayınız. Güneş ışığından uzak ve 25 °C altında koruyunuz.

48 hours çikolata nasıl sipariş verebilirim?

48 hours çikolatayı en uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor veya toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, Manisa, İstanbul, Çankırı, Denizli, Bursa, Nevşehir ve İzmir gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ve köylüklere kadar siparişinizi vererek temin edebilirsiniz. Bununla birlikte 48 hours ürününü sizlerde https://www.48hourssitesi.com/ internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte sipariş vererek temin edebilirsiniz.

48 hour çikolata Avrupa sipariş

Sizlerde 48 hours ürününü Avrupa’dan siparişinizi vermek isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

Ödeme şekli; 48 hours çikolata ürününü kolay, rahat ve güvenli bir şekilde siparişinizi oluşturmak istiyorsanız Online Kredi Kartı ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Western Union ile Ödeme, Havale / EFT ile Ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

48 Hours Sipariş
48 Hours Sipariş
Bize bu kelimelerden ulaştınız; 48 hours, 48 hours çikolata, 48 hours energy chocolate, 48 hours energy chocolate, 48 hours herbal coffee, 48 hours çay, 48 hours plus coffee, 48 hours kahve, 48 hours çay kullanımı, 48 hours kahve kullanımı, 48 hours plus coffe yorumları, 48hours, 48 hours enerji içeceği, 48 hours içecek, 48 hours nedir, 48 hours plus, 48 hours ne demek,  48 hours kahve, 48 hours çikolata, 48 hours içeriği, 48 hours içindekiler, 48 hours içerik, 48 hours kullanımı, 48 hours nasıl kullanılır, 48 hours kullanıcı yorumları, 48 hours kullanan var mı, 48 hours kullananların yorumları.

Apple Moss Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları