48 Hours Fiyatı

48 Hours KahveÖzel haytta ki sorunlar eşlik ettiği evliliklerin bir kısmı, aldtma ve boşanma ile sonlanmaktadır.  Fakat bu gibi sorunların altında yatan sebeplerin evliliğe ve çifte ait sorunlar mı yoksa salt özel hayatla mı ilgili olduğu tam olarak bilinmemektedir.  Aşık oldğumuz mutluluk hormonları dopamin ve seratonin  salımı artmaktadır.  Bunlar, kadın ve erkekte arzuyu artıran hormon olan testosteronu tetiklemektedir. Zamanla birbirne alışan çiftlerin hormonlarında da düşüş yaşanabilmektedir.

Çiftlerin özel yaşamları, genel sağlığınızın da önemli bir parçasıdır. Sorun yaşayan kişilerde de hayat kalitesinin düştüğü bilinmektedir. Özellikle kadın özelinde en önemli faktör yakınlık ve şefkat hisleridir. Yaptığımız çalışmalarda da kendi kararı ile yada görücü usulü ile bile olsa kararı sorularak evlenen kadınmlarda isteksizlik diğer gruplara göre daha az olmaktadır. Evlilikte de özel yaşamın sıklığı giderek azalmaktadır. Aşinalik hissinin bu durumu daha az çekici hale getirdiği de bir gerçektir. Aşık olduğumuzda beynimizde, mutluluk hormonları olarak bilinen dopamin ve seratonin artmaktadır. Bunlar, kadın ve erkekte arzuyu arttıran hormon olan testosteronu tetiklemektedir. İlişkinin ilk zamanlarında ki yoğun olan istekleri biliyoruz.

Bizleri de bu gibi durumlarda tek başına bırakmayacak olan 48 hours gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasını yardımcı olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza destekleyici olabilirsiniz.

48 hours nereden bulurum?

48 hours ürününü en ucuz ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor ya da bununla birlikte toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara,  Elazığ, İstanbul, Manisa, İzmir, Balıkesir, Bursa, Afyon gibi bütün şehirlerimizden de temin edebilirsiniz. Bununla birlikte 48 hours ürününü sizlerde https://www.48hourssitesi.com/ internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte sipariş vererek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

48 hours Avrupadan nasıl sipariş verebilirim?

Sizlerde 48 hour ürününü Avrupa kampanyalarımızdan faydalanmak isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka, İrlanda, Fransa gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız; 48 hours, 48 hours nedir, 48 hours nasıl kullanılır, 48 hours içeriği, 48 hours kullanıcı yorumları, 48 hours kullananlar, 48 hours sipariş ver, 48 hours nasıl sipariş verebilirim, 48 hours nereden satın alabilirim, 48 hours fiyatı, 48 hours ankara, 48 hours istanbul, 48 hours izmir, 48 hours bursa, 48 hours konya, 48 hours almanya, 48 hours amerika, 48 hours hollanda, 48 hours belçika, 48 hours isviçre, 48 hours norveç.

Apple Moss Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları