48Hours Nasıl Kullanılır ?

48 Hours Plus Çay (Performance Ice Tea) Nasıl Kullanılır ?
48 hours çay kullanımı oldukça basittir.Bir paket (20 g) çayı bir bardak (200-250 ML) soğuk su ile karıştırın.Soğuk çayınız içime hazırdır.İçildikten 30-60 dakika sonra etkisini göstermeye başlar ve etkisi 48 saatten fazla sürebilir.Kişiye göre değişiklik gösterebilir.Dilerseniz (150 ml) Sıcak su ile karıştırarak da içebilirsiniz.

UYARI: Günde 1 Paket (20g) En fazla 2 paket kullanabilirsiniz.İlaç Değildir.Serin ve kuru yerde oda sıcaklığında muhafaza ediniz.Çocuklardan uzak tutunuz.Hamilelik ve Emzirme Dönemlerinde kullanmayınız.

48 Hours Plus Kahve (Performance Coffee) Nasıl Kullanılır ?
48 hours kahve kullanımı bir paket kahveyi bir fincan (150 ml) sıcak su ile karıştırın.İçildikten 30-60 dakika sonra etkisini göstermeye başlar ve etki süresi metabolizmaya göre değişebilir.Dilerseniz (200-250 ml) soğuk su ile karıştırarak da içebilirsiniz.

UYARI: Günde 1 Paket (20g) En fazla 1 paket kullanabilirsiniz.İlaç Değildir.Serin ve kuru yerde oda sıcaklığında muhafaza ediniz.Çocuklardan uzak tutunuz.Hamilelik ve Emzirme Dönemlerinde kullanmayınız.

48 Hours Gold Çikolata (Energy Chocolate) Nasıl Kullanılır ?
48 hours gold çikolata kullanımı diğer çikolata ürünleri kullanımıyla aynıdır.Günde 1 adet tüketilir.30 dk. sonra göstereceği etki (kullanıcının fiziksel durumuna bağlı olarak) 48 saat boyunca devam edebilir.

UYARI: Alkol ile birlikte tüketimi önerilmez.İlaç Değildir.Serin ve kuru yerde oda sıcaklığında muhafaza ediniz.Çocuklardan uzak tutunuz.Hamilelik ve Emzirme Dönemlerinde kullanmayınız.Kalp damar ve yüksek tansiyon, şeker rahatsızlıkları olanların kullanılması önerilmez.

hemen_siparis_verin