Zevki, heyacanı ve gücü en iyi şekilde ve %100 doğal yollar ile yaşamak isteyen bütün kadın ve erkeklerin yeni gözdesi FX48 Çikolata güçlendirilmiş yeni formüller ve benzersiz lezzeti ile Avrupa ülkeleriyle aynı anda şimdi Türkiye’de.

fx488
FX48 çikolata içeriği; Ginseng,Zencefil, Çakşır, Kakao, Şeker Kakao Yağı İçerir

FX48 çikolata kullanımı; Günlük olarak 1 adet tüketilmektedir. 30 dk sonra göstereceği etki etmektedir.

 

Uyarı; Alkol ile birlikte tüketimi önerilmez. kalp damar hastaları, yüksek tansiyon hastaları ve şeker hastalarının kullanması önerilmez.  Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Serin ve kuru yerde saklayınız. Güneş ışığından uzak ve 25 °C altında koruyunuz.

 

Uyarı; Günde 1 paket kullanılmaktadır. Maksimum En fazla 2 paket kullanabilirsiniz. Serin ve kuru yerde oda sıcaklığında muhafaza ediniz.Çocuklardan uzak tutunuz. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanmayınız.

 

Uyarı: Günde 1 paket en fazla 2 paket kullanabilirsiniz. Serin ve kuru yerde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Çocuklardan uzak tutunuz. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanmayınız.

hemen_siparis_verin

48Hours Türkiye
48Hours Satın Al

48Hours Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | 48Hours | 48Hours Nedir - RSS - Google Sitemap
48Hours Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden 48hourssitesi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?