Afrodizyak etkili 48  Hours ürünleri  kadın ve erkek kullanımı için uygundur. İçerdiği doğal bileşenler ile mutlu birlikteliklerin kapısını aralayarak daha keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.  48 Hours ürünlerinin içeriği tamamen doğaldır. Doğal bileşenlerin etkisi sayesinde daha sağlıklı bir cinsel performans sergileyerek mutlu  dakikaların  şahidi olabilirsiniz.

Kadın ve erkek fark etmeksizin herkesin özle hayatı önemlidir.  Yemek  yemek , su içmek gibi eylemler kadar ihtiyaç olan karşı tarafı arzulama duygusu kişilerin durduramadığı bir duygudur. Fakat yoğun stresli yaşantı, iş hayatı , düzensiz beslenme, fazla kilo gibi durumlar kişide isteksizliğe neden olabilir. Böyle durumlar karşısında partnerler arasında uzaklaşma, ilişkilerin sonlanması gibi durumlar görülebilir. Bu durumlarla karşılaşmamak  için yapılması gereken  takviye ürün kullanımıdır. 48 Hours ürünleri bu durumlar için ideal bir takviyedir. 48 hours ürünleri arasında; 48 hours kahve , 48 hours çikolata, 48 hours çayı yer alır. İçerik olarak doğal bitki özlerine sahip olan bu ürünler ile doğal etkileşim sayesinde isteğiniz de artış görülür. Aktivitenizden yaklaşık 30 dakika önce kullanacağınız bu ürünler ile  daha mutlu, daha istekli , daha arzuladığınız dakikalar sizleri bekleyecek.

48 hours

48 hours afrodizyak içerikli ürünler sayesinde kadın erkek fark etmeksizin herkesin kullanarak mutluluğu yakalayacağı ilişkilere yolculuk yapacaksınız.  Afrodizyak etkisinin sağladığı istek ve arzu duygusunu kadınlarda çok az ürünün oluşturduğu destek ürünleri arasında yer alan 48 hours çikolata, 48 hours kahve ve 48 hours çay kişinin tercihine göre kullanılabilir. Çikolata sevenler için 48 hours çikolata, çay sevenler için 48 hours çay , kahve sevenler için ise 48 hours kahve ile mutluluk kapınızı çalabilir. İsteksizlik  ve iktidarsızlık sorunlarınızın azalmasını sağlayarak sizi  daha mutlu ilişkilere yönlendiren 48 hours afrodizyak etkisi ile daha mutlu daha istekli çiftler olmanızı sağlayarak muylu edecektir.


48Hours Türkiye
48Hours Satın Al

48Hours Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | 48Hours | 48Hours Nedir - RSS - Google Sitemap
48Hours Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden 48hourssitesi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?