FX48 Çikolata Türkiye Kampanyası

1 Adet FX48 Çikolata 35 TL

2 Adet FX48 Çikolata 69 TL

3 Adet FX48 Çikolata 99 TL (Önerilen)

4 Adet FX48 Çikolata 139 TL

5 Adet FX48 Çikolata 169 TL (Kampanya)

 

FX48 çikolata içeriği; Ginseng,Zencefil, Çakşır, Kakao, Şeker Kakao Yağı İçerir

FX48 çikolata kullanımı; Günlük olarak 1 adet tüketilmektedir. 30 dk sonra göstereceği etki etmektedir.

fx488
Uyarı; Alkol ile birlikte tüketimi önerilmez. kalp damar hastaları, yüksek tansiyon hastaları ve şeker hastalarının kullanması önerilmez.  Beklenmeyen herhangi bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Serin ve kuru yerde saklayınız. Güneş ışığından uzak ve 25 °C altında koruyunuz.

hemen_siparis_verin
Uyarı; Günde 1 paket kullanılmaktadır. Maksimum En fazla 2 paket kullanabilirsiniz. Serin ve kuru yerde oda sıcaklığında muhafaza ediniz.Çocuklardan uzak tutunuz. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanmayınız.

 

Uyarı: Günde 1 paket en fazla 2 paket kullanabilirsiniz. Serin ve kuru yerde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Çocuklardan uzak tutunuz. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanmayınız.

hemen_siparis_verin
Günümüzde pek çok çiftin yaşadığı en büyük sorunlar arasında yer alan özel yaşantıda ki sorunlar ister istemez gündelik hayatımıza da yansıyarak bir takım sorunlar ile karşı karşıya kalmamıza neden olmaktadır. Bu durumun üstesinden gelebilmek adına birden fazla yönteme başvurmaktayız. Ancak bizleri bu konularda tek bırakmayacak olan FX48  özel yaşantınızda ki sorunları ortadan kaldırmada yardımcı olabilecek seçenekler arasına da yerleştirebilirsiniz.


fx
Bize bu kelimelerden ulaştınız; fx48, fx48 çikolata, fx48 nedir, fx48 ne işe yarar, fx48 ne kadar, fx48 içeriği, fx48 içindekiler, fx48 sipariş, fx48 nasıl sipariş verebilirim, fx48 nereden satın alabilirim, fx48 kullananlar, fx48 kullanımı, fx48 fiyatı, fx48 nereden bulabilirim, fx48 kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, fx48 kullananlar, fx48 kullanan var mı, fx48 kullanırken dikkat edilmesi gerekenler.


48Hours Türkiye
48Hours Satın Al

48Hours Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | 48Hours | 48Hours Nedir - RSS - Google Sitemap
48Hours Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden 48hourssitesi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?